
Blijf benieuwd!
Op de hoogte blijven van ons steeds vernieuwende aanbod?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
De Hermitage Amsterdam viert haar tienjarig bestaan met De schatkamer! Meesterwerken uit de Hermitage. In deze jubileumtentoonstelling komen topstukken uit Sint-Petersburg van onder anderen Bernini, Da Vinci, Dürer, Van Dyck, Fabre, Matisse, Rembrandt, Velázquez en Van der Weyden samen met kunst uit het oude Egypte, Griekenland, Rome, Siberië, Oost-Azië en het Midden-Oosten. Onder een spectaculair lichtkunstwerk worden deze werken uit 25.000 jaar kunstgeschiedenis naast elkaar geplaatst.
In het kader van deze tentoonstelling organiseren wij verschillende activiteiten. Kunsthistorica Karin Braamhorst verzorgt een inleidende lezing, kunsthistorica Anna Lawrence leidt u rond op zaal en kunsthistorica Mariska Doesburg geeft een themalezing over één van de pronkstukken van de tentoonstelling: Venus van Kostjonki.
Wilt u meer weten over de indrukwekkende collectie van de Hermitage? Volg dan de verdiepende lezing van kunsthistorica Karin Braamhorst, zij neemt u in vogelvlucht mee door de zalen en depots in Sint.-Petersburg.
Bekijk alle activiteiten hieronder: