
Blijf benieuwd!
Op de hoogte blijven van ons steeds vernieuwende aanbod?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
Een enthousiaste docent geeft uw gezelschap een lezing van 1 uur waarna u een kopje koffie kunt drinken en wat na kunt praten in onze koffie kamer.
Prijs €300,-
- Inclusief lezing, onderwerp in overleg
- inclusief koffie en koek voor maximaal 35 personen
(Voor 35-80 personen een toeslag van €50,-)
- Dit feest kan doordeweeks overdag worden gehouden
(Weekend of avondtarief: €50,- extra)
- Duur 2 uur, inclusief koffie tijd (1 uur lezing, 1 uur koffietijd)
Een enthousiaste docent geeft uw gezelschap een lezing uitleg over de prachtige grachtenhuizen waarin de Vrije Academie huist. U woont deze lezing bij in de 18e-eeuwse zaal met originele plafonds van Jacob de Wit. Uiteraard zal de docent u het decoratie programma helemaal uitleggen. Na afloop drinkt u een kopje koffie of thee met een Jan Hagel koekje, welke al vanaf de 18e eeuw gebakken wordt.
- Inclusief lezing
- inclusief koffie en koek voor maximaal 34 personen
(toeslag van €50,- voor 35-60 personen)
- Dit feest kan doordeweeks overdag worden gehouden
(Weekend of avondtarief: €50,- extra)
- Duur 2 uur, inclusief koffie tijd (1 uur lezing, 1 uur koffietijd)
Een enthousiaste docent geeft een workshop Briefschrijven voor uw gezelschap. Aan wie zou u een brief willen schrijven? Samen bekijkt u hoe bekende en onbekende mensen uit het verleden dit hebben aangepakt en vervolgens gaat u zelf aan de slag!
- Inclusief workshop
- inclusief koffie en koek voor maximaal 25 personen
- Dit feest kan doordeweeks overdag worden gehouden
(Weekend of avondtarief: €50,- extra)
- Duur 3 uur, inclusief koffietijd
- Inclusief pen en schriftje om zelf aan de slag te gaan
U wordt door uw docent ontvangen in Atelier Celini, daar staat een kopje koffie of thee voor u klaar en kunt u zich klaarmaken voor de Passegiata! De docent vertelt tijdens de koffie over de buurt en het ontstaan van de grachtengordel. Na de koffie neemt de docent u mee naar buiten voor een stevige wandeling door de historische binnenstad van Amsterdam. Na afloop van de wandeling kunt u in Atelier Celini op adem komen met een nieuwe ronde koffie en of thee, afhankelijk van de insteek van het het feest kan er ook taart bij geserveerd worden.
- Stadswandeling Historische binnenstad Amsterdam
- Inclusief Koffie en thee (taart is optioneel)
- Dit feest is geschikt voor maximaal 25 personen
- Duur ca 2,5 uur (incl. koffie en lezing tijd vooraf)
- Toeslag voor avond is €50,-