Huis Vasari

Wachtwoord vergeten

Je krijgt een mail met instructies voor wijzigen van het wachtwoord.
Winkelwagen

ONLINE - Lezing Barok in Rome

Live: Frederike Upmeijer over Rome van 1600 tot 1750

Wij, Noord-Europeanen, associëren de barok vaak met melodrama, in ieder geval met het katholicisme. Dat laatste is terecht! De belangrijkste stad na de Contra-Reformatie voor het Rooms-katholicisme is natuurlijk Rome.

Via uw eigen computer neemt kunsthistorica Frederike Upmeijer u mee naar de bakermat van de barok: Rome rond 1600. U hoort over de belangrijkste Italiaanse barokkunstenaars: Caravaggio, Bernini en Borromini. Het is de kerkarchitectuur, het zijn de paleizen met plafondschilderingen, het zijn de barokke beeldhouwwerken, het zijn de fonteinen, het is de hele stad! Het Gesammtkunstwerk van de Barok in Rome. Gaat u op maandag 12 oktober ook mee terug in de tijd?

  • U volgt de lezing live en kunt deze daarmee niet later terugkijken.
  • Het bijwonen van de lezing kan op uw eigen computer, laptop of tablet. U heeft alleen een goede internetverbinding en geluid nodig. Tijdens de lezing ziet u de afbeeldingen die u anders in de zaal zou zien.
  • U ontvangt uiterlijk 1 uur voor aanvang van de ONLINE lezing een link waarmee u de lezing via het programma Zoom kunt bewonen.

Praktische informatie
Shopping cart icon € 18,00
Nodig iemand uit
Deel:

Uitgelicht

Ook voor jou

De Vrije Academie is voor iedereen met interesse in kunst, cultuur, architectuur, geschiedenis en filosofie.

Kwaliteit

Wij werken met de beste docenten en experts. Zo garanderen we onderwijs op niveau waar je jaren plezier van hebt.

Overal

We zijn een landelijk educatief instituut. De kans is groot dat we ook activiteiten bij jou in de buurt organiseren.

Newsletter pop-up image

Blijf benieuwd!

Op de hoogte blijven van ons steeds vernieuwende aanbod?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief!